İş başvurusu süreci dışında profilinize erişim sağlamak için web sitesinde bir pozisyon seçip, Şimdi Başvur tuşuna tıklamalısınız. Şimdi Başvur tuşuna tıkladıktan sonra pozisyonun sayfasına yönlendirileceksiniz. Orada üstteki menü satırından Profili Görüntüle tuşuna tıklayın, oturum açın ve Başvurular menüsünü açın.

Oturum açtıktan sonra, başvurduğunuz  pozisyonları,  başvurularınızı ve başvurularınızın durumunu görüntüleyebileceksiniz.  

Profilinizde oturum açtıktan sonra aday profili ekranına yönlendirileceksiniz. Burada Belgelerim sekmesini seçebilirsiniz.

Herhangi bir cihazdan, Drop box’tan veya Google drive’dan dosyanızı yükleyebilirsiniz. Unutmayın, yalnızca bir adet özgeçmişiniz olabilir.

Yetenek Kazanımı Bölümü, özgeçmişinizi ve başvurunuzu pozisyon için gereken şartlar çerçevesinde inceleyecektir. Süreçte ilerlemeniz durumunda, Novo Nordisk Yetenek Kazanım Departmanı sonraki adımlar için sizinle irtibata geçecektir.

Hatırlatma : Bir pozisyona başvurduktan sonra, profilinize giriş yaparak ve Başvurulan İşler’i seçerek işe alım sürecinin durumunu takip edebilirsiniz.

Sistemde oturum açtıktan sonra Profili Görüntüleve Başvurulan İşler.‘i seçtikten sonra başvuru durumunuzu istediğiniz zaman görüntüleyebilirsiniz.