İş başvurusu süreci dışında profilinize erişim sağlamak için web sitesinde bir pozisyon seçip, Şimdi Başvur tuşuna tıklamalısınız. Şimdi Başvur tuşuna tıkladıktan sonra pozisyonun sayfasına yönlendirileceksiniz. Orada üstteki menü satırından Profili Görüntüle tuşuna tıklayın, oturum açın ve Başvurular menüsünü açın.

Oturum açtıktan sonra başvurduğunuz pozisyonu/pozisyonları ve durumlarını görüntüleyebilirsiniz.

Profilinizde oturum açtıktan sonra aday profili ekranına yönlendirileceksiniz. Burada Belgelerim sekmesini seçebilirsiniz.

Herhangi bir cihazdan, Drop box’tan veya Google drive’dan dosyanızı yükleyebilirsiniz. Unutmayın, yalnızca bir adet özgeçmişiniz olabilir.

İnsan Kaynakları birimi, görevin gereklilikleriyle bağlantılı olarak özgeçmişinizi inceleyecektir.  İnsan Kaynakları, özgeçmişinizi ve başvurunuzu pozisyon için gereken şartlar çerçevesinde inceleyecektir. Süreçte ilerlemeniz durumunda, Novo Nordisk Yetenek Kazanım Departmanı sonraki adımlar için sizinle irtibata geçecektir.

Hatırlatma: Sistemde oturum açtıktan sonra, Profili Görüntüle’ye tıklayarak ve Başvurulan İşler sekmesini seçerek başvuru durumunuzu görebilirsiniz.

Sistemde oturum açarak profili görüntüle ve başvurulan pozisyonlar‘ı seçtikten sonra başvuru durumunuzu istediğiniz zaman görüntüleyebilirsiniz.