Adınız *

Lütfen adınızı girin

E-mail adresiniz *

Geçerli bir e-mail adresi olmalıdır Geçerli bir e-mail adresi olmalıdır

Mesajınız *

Lütfen bir mesaj ekleyin

*

Your attachment is too big. You can attach up to 20MB Aşağıdaki dosya formatlarına izin verilir: .xls,.xlsx,.doc,.docx,.ppt,.pptx,.pdf,.msg,.eml,.jpeg,.png {{crossValidationError['attachment'].crossValidationErrorMessage}}
Örneğin, şikayetinizin anlaşılmasına ve ele alınmasına yardımcı olabilecek görüntüler, raporlar veya diğer dosyaları ekleyebilirsiniz. Bir dosya eklediğinizde, mesajınızın gönderilmesi zaman alabilir, lütfen bekleyin.

Gizlilik uyarısı * *

Gizlilik Uyarısı’nı kabul etmelisiniz
reCAPTCHA verification required

İş başvurusu süreci dışında profilinize erişim sağlamak için web sitesinde bir pozisyon seçip, Şimdi Başvur tuşuna tıklamalısınız. Şimdi Başvur tuşuna tıkladıktan sonra pozisyonun sayfasına yönlendirileceksiniz. Orada üstteki menü satırından Profili Görüntüle tuşuna tıklayın, oturum açın ve Başvurular menüsünü açın.

Oturum açtıktan sonra başvurduğunuz pozisyonu/pozisyonları ve durumlarını görüntüleyebilirsiniz.

Profilinizde oturum açtıktan sonra aday profili ekranına yönlendirileceksiniz. Burada  Belgelerim sekmesini seçebilirsiniz.

Herhangi bir cihazdan, Drop box’tan veya Google drive’dan dosyanızı yükleyebilirsiniz.  Unutmayın, yalnızca bir adet özgeçmişiniz olabilir.

Yetenek Kazanımı Bölümü, görevin gereklilikleriyle bağlantılı olarak özgeçmişinizi ve ilgi düzeyinizi inceleyecektir.  Yetenek Kazanımı Bölümü, özgeçmişinizi ve başvurunuzu pozisyon için gereken şartlar çerçevesinde inceleyecektir. Süreçte ilerlemeniz durumunda, Novo Nordisk Yetenek KazanımDepartmanı sonraki adımlar için sizinle irtibata geçecektir. 

Hatırlatma: Sistemde oturum açtıktan sonra,    Profili Görüntüle’ye tıklayarak ve  Başvurulan İşler’i  sekmesini seçerek başvuru durumunuzu görebilirsiniz.

Sistemde oturum açtıktan sonra,  Profili görüntüle  ve  Başvurulan İşler‘i seçerek başvuru durumunuzu istediğiniz zaman görüntüleyebilirsiniz.