Hayat değiştiren kariyerler

Novo Nordisk'te bir kariyer yolculuğuna başlamak, bir işe kabul edilmekten çok daha fazlasıdır. Ciddi kronik hastalıklarla yaşayan milyonlarca insanın yaşamlarını iyileştirmek için önemli bir fırsattır.

İster dünyanın dört bir yanındaki hastalar için insülin tedarik zincirinin bir parçası olun, ister en son teknolojiye sahip araştırma merkezlerimizden birinde bir sonraki çığır açan buluşun sahibi olun, bizimle çalışmak gerçekten hayatınızı değiştirir.

Kronik hastalıklarla yaşayan insanların dolu dolu bir yaşam sürebilmesini sağlama amacımızla gurur duyan bir yaşam bilimi şirketiyiz. Milyonlarca kişi bize güveniyor.

Hayatın her yönünden; biçiminden, inişlerinden, çıkışlarından, fırsatlarından ve zorluklarından ilham alıyoruz. Öncü çığır açan tedavilerle hayatları değiştirmek için çalışan laboratuvardaki iş arkadaşlarımızdan, sürdürülebilirliği süreçlerimizin merkezine koyan ve gezegenimizin ömrünü uzatmak için çalışan çalışanlarımıza kadar, yaşamları iyileştirme misyonumuz her eylemimizin merkezinde yer alır.

Değişim süreklidir — yaşam tarzında değişim, teknolojide değişim, her yerde değişim. Novo Nordisk'te değişimi beklemiyoruz. Buna biz yönlendiriyoruz ve öncü oluyoruz.

Her geçen gün daha da dinamikleşen bir sektörde yer alan dinamik bir şirketiz ve gelecekte başarılı olmamızı sağlayacak eforun, bizi bugün bulunduğumuz yere getiren efordan daha fazlası olduğunu biliyoruz.

Bu nedenle, sürekli olarak çalışma şeklimizi geliştiriyor ve hizmet verdiğimiz hastaların yaşamlarını iyileştirmek için çabalıyoruz. İnsanların yaşamak istedikleri hayat biçimine uygun yenilikçi çözümleri hayata geçiriyoruz. Bunu başarmak için mükemmeliyeti yakalamak arzusuyla açık fikirlilik ve deneyimleme ruhunu benimsiyoruz.

Çalışanlarımıza, ortaya koydukları benzersiz beceriler, deneyimleri ve bakış açıları için değer veriyoruz. Tüm çalışanlarımızın en iyisini ortaya koyması için sürekli olarak uğraşıyor, gelişim fırsatları sunuyor ve şirket içinde bir hareket ortamı oluşturuyoruz. Çalışanlarımıza havasını solumaktan mutluluk duyacakları bir işyerini sunmak için çabalıyoruz.

Bizimle çalışan herkesin bir çalışan ve bir insan olarak kendilerini yetkili hissetmesi bizim için çok önemlidir. Hepimiz hızlı hareket etme, karar verme ve kıvrak olma fırsatına sahip olmalıyız. 

Şirketimizdeki kariyerinizde, en başından itibaren bir fark hissedeceksiniz. Her yerde insanlar, aileler ve topluluklar için olumlu değişime yön vermeye yönelik herkesin paylaştığı bir inançtan gelen ilham duygusunda kaynağını bulan bu ortak çaba. 64.000'den fazla çalışanımızın ortak potansiyeline ve iş birliğine güveniyoruz.

Yukarıdaki videoda, bilim insanlarımızdan biri olan Marie Darting ile tanışın ve bir formülasyon bilim insanı olarak çalışması,  geliştirme planlarına dair bakış açısı ve kronik bir hastalıkla yaşayan insanlar üzerindeki etkisi hakkında daha fazla bilgi  edinin.

1923 yılında kurulmuş, genel merkezi Danimarka'nın Kopenhag şehrinin hemen dışında bulunan küresel bir ilaç şirketiyiz.

Amacımız diyabeti, obeziteyi, nadir kan ve nadir endokrin hastalıkları gibi diğer ciddi kronik hastalıkları yenebilmek için değişim yaratmaktır. Bunu bilimsel gelişmelere öncülük ederek,  ilaçlarımıza erişimi genişleterek ve diyabeti önleyip nihai olarak tedavi edebilmek için çalışarak yapıyoruz.

Yaklaşık 100 yıllık deneyim, sağlık sektöründeki en geniş diyabet ürün portföyü ve yenilikçi ürünlerden oluşan ödüllü hazırda bekleyen projelerimiz ile başarımız, şirket değerlerimiz olan Novo Nordisk Yolu üzerine inşa edilmiştir.

Kim olduğumuz hakkında daha fazla bilgi edinin.